Absolwentka Psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Członek Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Ukończyła szkolenia z motywacji, psychologii odchudzania oraz dietocoachingu I, II i III stopnia. Współpracuje z osobami dorosłymi oraz dziećmi z mającymi problem z nadwagą i otyłością.

„Dieta to nie sposób odchudzania, ale odżywiania. Dlatego łączę wiedzę żywieniową z wiedzą psychologiczną. Wspieram i edukuję osoby mające problem z wagą i utrzymaniem jej na stałym poziomie. Pracuję z osobami, które bez powodzenia stosowały różne diety, chcą na stałe zmienić nawyki żywieniowe oraz poczuć się lekko i zdrowo.
Dużą uwagę w pracy poświęcam dzieciom z problemami  nadwagi i otyłości. Edukuję rodziców dzieci otyłych, jak wspierać i pracować ze swoim dzieckiem, uczyć nowych smaków przygotowując łatwe i zdrowe posiłki, jak i również zdrowe słodkości: często to nadmiar słodyczy i niezdrowych przekąsek jest przyczyną nadwagi i otyłości. Złe nawyki żywieniowe to nie tylko nadwaga, ale również kłopoty zdrowotne dziecka: niekończąca się alergia, atopowe zapalenie skóry,  próchnica oraz kłopoty z koncentracją.”

<b>MARTA KAWIŃSKA</b>
MARTA KAWIŃSKAPsychodietetyk, dietetyk, dietcoach
ZAPISY:
Tel. : 509 726 389
Mail: martakawinska@gmail.com

Psychodietetyk to specjalista, który pomaga w zmianie nawyków żywieniowych, udziela wsparcia, ułatwia rozpoznać przyczyny i mechanizmy złego odżywania się oraz utraty kontroli nad wagą. Psychodietetyk pomaga zwiększyć poczucie własnej wartości i skuteczności, wzmocnić silną wolę oraz przeprowadzić przez proces powrotu do pożądanej wagi i utrzymania jej.

– osoby mające problem z wagą i utrzymaniem jej na stałym poziomie;
– osoby, które na stałe chcą zmienić nawyki żywieniowe z powodu chorób dietozależnych;
– osoby, które bez powodzenia stosowały różne diety;
– dzieci i młodzież z zaburzeniami odżywiania;
– osoby, które nie potrafią zapanować nad podjadaniem;
– osoby, którym trudno wytrwać w postanowieniu zmiany.