ZESPÓŁ

W trosce o Twoje zdrowie i piękny uśmiech służymy wiedzą i doświadczeniem.  W Gabinecie HADENT czekają na Ciebie kompetentni, życzliwi i zaangażowani ludzie.  Zadzwoń, przyjdź, sprawdź!

HANNA CHACIEWICZspecjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją
Założycielka i właścicielka Gabinetu HADENT, lekarz z 30-letnim doświadczeniem. Leczy kompleksowo i nowocześnie, zajmuje się m.in. leczeniem zachowawczym pod mikroskopem, leczeniem protetycznym, czy też planowaniem kompleksowego leczenia stomatologicznego. Patrzy na każdego pacjenta indywidualnie i holistycznie, ponadto bardzo dużą uwagę przykłada do profilaktyki nowotworów jamy ustnej. Prywatnie miłośniczka ogrodnictwa, przyrody oraz świdermajerów.
MICHAŁ MATYSZEWSKIlekarz dentysta
Pracuje w Gabinecie HADENT od 2012 r., specjalizuje się w leczeniu kanałowym pod mikroskopem, ponadto zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz leczeniem dzieci. Posiada wieloletnie doświadczenie, jest niezwykle cierpliwy, zawsze pogodny i pomocny. Prywatnie majsterkowicz i miłośnik podróży małych i dużych.
EMILIA WÓJCIKlekarz dentysta
Lekarz o najdłuższym, po właścicielu, stażu pracy w naszym Zespole. Doktor Emilia leczy tylko dzieci i w tej dziedzinie nie ma sobie równych – dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta, zaangażowaniu, cierpliwości i empatii nawet najbardziej nieprzejednani mali Pacjenci chętnie wracają na kolejne wizyty. Lubi sport, wędrówki po górach, muzykę i książki.
MARTA FAJKOWSKA
MARTA FAJKOWSKAlekarz dentysta
Specjalizuje się w przebudowach zwarcia, odbudowach zębów, leczy również zachowawczo. Dzięki niezwykłemu zmysłowi estetycznemu każda odbudowa zęba w jej wykonaniu jest małym dziełem sztuki. Posiada wieloletnie doświadczenie, jest zawsze energiczna i uśmiechnięta.
JOANNA GRZESZYK-BAGŁAJlekarz dentysta
Stomatologia jest Jej pasją. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, zachowawczej i dziecięcej. Posiada duże doświadczenie w leczeniu dzieci i pacjentów z fobią dentystyczną. Zajmuje się również chirurgią stomatologiczną oraz protetyką. Wysokie kompetencje, wszechstronność oraz pogoda ducha zjednują jej wielu wielu wiernych pacjentów. W wolnym czasie podróżuje po świecie.
IGA WOJNIAKlekarz dentysta
Jej konik to leczenie kanałowe pod mikroskopem i w tym się specjalizuje. Oprócz tego leczy zachowawczo, wykonuje odbudowy zębów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz niezwykłej prezycji długie wizyty endodontyczne mijają u niej szybko i komfortowo. Optymistka, o dużym poczuciu humoru, miłośniczka dobrej kuchni.
MAGDALENA WERESZCZYŃSKAspecjalista protetyki stomatologicznej
Lekarz o szerokiej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w przywracaniu pięknego uśmiechu. Zawsze uwzględni Twoje potrzeby i oczekiwania – dzięki temu, mimo szerokiego wachlarza rozwiązań protetycznych – optymalny wybór staje się prosty. Prywatnie zapalona podróżniczka i fanka Realu Madryt.
MARZENA MAKOWSKA-KACZMARSKAspecjalista ortodonta
Zanim rozpoczęła przygodę z ortodoncją, ukończyła specjalizację ze stomatologii dziecięcej. W Gabinecie HADENT zajmuje się leczeniem ortodontycznym, z powodzeniem sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania. Precyzja w planowaniu leczenia, doświadczenie, wrodzona intuicja oraz stale aktualizowana wiedza sprawiają, że możesz powierzyć jej swój uśmiech.

MONIKA TROCHIMIUK
MONIKA TROCHIMIUKlekarz dentysta
W Gabinecie HADENT zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest trakcie specjalizacji ze stomatologii dziecięcej w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i Polskiego Towarzystwa Stomatologii dziecięcej. Stale pogłębia swoją wiedzę, żeby zapewnić Ci jak najlepszą opiekę.
Bardzo ważna jest dla niej rozmowa: zawsze bierze pod uwagę wszystkie zgłaszane przez Ciebie problemy i odczucia. Dzięki temu może kompleksowo planować leczenie.
W wolnym czasie czyta thrillery, lubi sporty zimowe, dobre kino i ciekawe podróże.
ŁUKASZ SITARSKI
ŁUKASZ SITARSKIlekarz dentysta
Pracuje w Gabinecie HADENT od 2018 r. – zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych oraz dzieci, jednak szczególnym zamiłowaniem darzy chirurgię stomatologiczną i z powodzeniem wykonuje tego typu zabiegi.
BARTŁOMIEJ SICIARZspecjalista chirurgii stomatologicznej
MAŁGORZATA MARZEC-GAWRONspecjalista protetyki stomatologicznej
Pochodzi z rodziny lekarskiej. W 2012 r. ukończyła specjalizację w zakresie protetyki stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W planowaniu leczenia protetycznego zawsze uwzględni Twoje oczekiwania. Cechuje ją profesjonalizm, zaangażowanie i niezwykła pogoda ducha. Interesuje się muzyką, teatrem i podróżami.
KATARZYNA HOPKOlekarz dentysta
DANIEL POSZYTEK
DANIEL POSZYTEKlekarz dentysta
WOJCIECH KRAJEWSKIspecjalista periodontolog
JĘDRZEJ TOMASIAKlekarz dentysta
MIROSŁAW KWIATEKtechnik radiolog
JAROSŁAW RAWSKItechnik radiolog
ANNA GROMUŁstarsza higienistka stomatologiczna
KATARZYNA TRZEPAŁKAhigienistka stomatologiczna
ANNA BARYGA
ANNA BARYGAhigienistka stomatologiczna
KATARZYNA RAWSKAhigienistka stomatologiczna/technik radiolog
MARTA ROSŁONIECasystentka stomatologiczna
BEATA ADAMCZYKasystentka stomatologiczna
MONIKA PARZYSZEK
MONIKA PARZYSZEKasystentka stomatologiczna
ANNA STAWICKAasystentka stomatologiczna
AGNIESZKA DOMAŃSKAasystentka stomatologiczna
MAGDALENA GRZYWACZ
MAGDALENA GRZYWACZmenedżer
MAGDALENA MYDŁOWSKAasystentka stomatologiczna/rejestratorka medyczna
AGNIESZKA ŚWIĄTEKrejestratorka medyczna
MONIKA WARCHOŁrejestratorka medyczna

Umów wizytę