Wierzymy, że Każdy zasługuje na piękny uśmiech

Każdy zasługuje na zdrowy i naturalny uśmiech, którym może cieszyć się do późnej starości. Jest to możliwe dzięki prostym zasadom:

 • Wierzymy w holistycznie podejście do leczenia

 • Bardzo ważne są dla nas szczere rozmowy i dobra komunikacja

 • Korzystamy z technologii cyfrowych podczas diagnostyki i leczenia

 • Dbamy o Twoją wygodę i bezpieczeństwo podczas zabiegów

 • Szkolenia i rozwój są na stałe wpisane w naszą pracę, aby oferować Ci nowoczesne rozwiązania

Nieustannie dążymy do wyznaczonego celu: chcemy leczyć nowocześnie, skutecznie, kompleksowo, jednocześnie w sposób najbardziej dla Ciebie komfortowy. Widzimy HADENT, jako miejsce, gdzie:

 • pracuje  Zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy różnych specjalizacji

 • lekarzom i pacjentom towarzyszy Zespół doświadczonych, kompetentnych higienistek i asystentek stomatologicznych

 • Koordynator Medyczny zaopiekuje się Tobą  i przeprowadzi Cię przez proces leczenia

 • Rejestratorki Medyczne pomogą Ci w każdej sytuacji – zawsze możesz liczyć ich doświadczenie, profesjonalizm i uśmiech

 • Nowoczesny sprzęt oparty na cyfrowych technologiach zapewnia skuteczność, precyzję, przewidywalność leczenia

 • panuje rodzinna atmosfera, a zgrany Zespół, wspólny język i cel przekładają się na relację z Tobą i przebieg Twojego leczenia

Nasza Historia

HADENT rozpoczął działalność jako jednostanowiskowy Gabinet. Od początku przyświecał nam jeden cel: aby oferować wysoką jakość usług. Przez lata unowocześniany, rozbudowywany, wyposażany w nowoczesne technologie i sprzęty, stał się miejscem, w którym leczymy kompleksowo, komfortowo i szybko. Dzięki zaufaniu naszych pacjentów mogliśmy się rozwijać i robimy to nadal dla Was i dzięki Wam.

Poznaj Nasz Zespół

Przez lata udało nam się zbudować wspaniały Zespół – doświadczony i wysoko wykwalifikowany – dla którego stomatologia jest pasją, a praca z ludźmi – przyjemnością. To właśnie ludzie tworzący Zespół HADENT są jego największą wartością, dzięki nim poczujesz, że jesteś w dobrych rękach, a Twój uśmiech ma szansę odzyskać zdrowie i piękno.

HANNA CHACIEWICZ
HANNA CHACIEWICZspecjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją
Założycielka i właścicielka Gabinetu HADENT, absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją, lekarz z 30-letnim doświadczeniem. Leczy kompleksowo i nowocześnie, zajmuje się m.in. planowaniem leczenia kompleksowego, leczeniem zachowawczym pod mikroskopem, leczeniem protetycznym z użyciem najnowszych technologii, m.in. skanera 3D. Nieustannie dba o rozwój i pogłębianie wiedzy uczestnicząc w licznych szkoleniach, dzięki czemu może zaproponować najwyższą jakość w stomatologii. Ponadto, patrzy na każdego indywidualnie i holistycznie, bardzo dużą uwagę przykłada do profilaktyki nowotworów jamy ustnej. Prywatnie miłośniczka ogrodnictwa, przyrody oraz świdermajerów, pomysłodawczyni Ciastka Świderskiego.
EMILIA WÓJCIK
EMILIA WÓJCIKlekarz dentysta
Lekarz z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, z najdłuższym, po właścicielu, stażu pracy w naszym Zespole. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Doktor Emilia leczy wyłącznie dzieci i w tej dziedzinie nie ma sobie równych – dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta, zaangażowaniu, cierpliwości i empatii nawet najbardziej nieprzejednani mali Pacjenci chętnie wracają na kolejne wizyty. Lubi sport, wędrówki po górach, muzykę i książki.
MICHAŁ MATYSZEWSKI
MICHAŁ MATYSZEWSKIlekarz dentysta
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, pracuje w Gabinecie HADENT od 2012 r. Specjalizuje się w leczeniu kanałowym pod mikroskopem wg. najnowocześniejszych standardów, ponadto zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz leczeniem dzieci. Wieloletnie doświadczenie, fachowość, profesjonalizm, a także rzesze wiernych pacjentów, są najlepszą rekomendacją. Prywatnie majsterkowicz i miłośnik podróży małych i dużych.
MAGDALENA WERESZCZYŃSKA
MAGDALENA WERESZCZYŃSKAspecjalista protetyki stomatologicznej
Lekarz o szerokiej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w przywracaniu pięknego uśmiechu. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2016 r. ukończyła specjalizację w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Wykonuje m.in. korony, licówki porcelanowe oraz protetykę na implantach wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania cyfrowe. Stale pogłębia swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Zawsze uwzględni Twoje potrzeby i oczekiwania – dzięki temu, mimo szerokiego wachlarza rozwiązań protetycznych – optymalny wybór staje się prosty. Prywatnie zapalona podróżniczka i fanka Realu Madryt.
JOANNA GRZESZYK-BAGŁAJ
JOANNA GRZESZYK-BAGŁAJlekarz dentysta
Stomatologia jest Jej pasją. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny i ciągle się rozwija, pogłębiając wiedzę i umiejętności na licznych szkoleniach. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, zachowawczej i dziecięcej. Dr Joanna posiada bardzo duże doświadczenie w leczeniu dzieci i pacjentów z fobią dentystyczną. Zajmuje się również chirurgią stomatologiczną oraz protetyką. Wysokie kompetencje, wszechstronność oraz pogoda ducha zjednują jej wielu wielu wiernych pacjentów. W wolnym czasie podróżuje po świecie.
MONIKA TROCHIMIUK
MONIKA TROCHIMIUKlekarz dentysta
W Gabinecie HADENT zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest trakcie specjalizacji ze stomatologii dziecięcej w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i Polskiego Towarzystwa Stomatologii dziecięcej. Stale pogłębia swoją wiedzę, żeby zapewnić Ci jak najlepszą opiekę.
Bardzo ważna jest dla niej rozmowa: zawsze bierze pod uwagę wszystkie zgłaszane przez Ciebie problemy i odczucia. Dzięki temu może kompleksowo planować leczenie.
W wolnym czasie czyta thrillery, lubi sporty zimowe, dobre kino i ciekawe podróże.
ŁUKASZ SITARSKI
ŁUKASZ SITARSKIlekarz dentysta
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Pracuje w Gabinecie HADENT od 2017 r. – zajmuje się przede wszystkim leczeniem dzieci, które otacza szczególną opieką. Cierpilowść i wyjątkowe podejście sprawiają, że dzieci chętnie wracają na kolejne wizyty i bardzo lubią swojego Pana dentystę. Szczególnym zamiłowaniem darzy chirurgię stomatologiczną i z powodzeniem wykonuje skomplikowane zabiegi. Obdarzony dużym poczuciem humoru, jest cenionym kolegą i członkiem Zespołu.
BARTŁOMIEJ SICIARZ
BARTŁOMIEJ SICIARZchirurg stomatolog
W 2008 roku ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny na Wydziale Stomatologii. Od 2009 r. pracuje w Klinice Chirurgii Szczękowo – Twarzowej w Warszawie, obecnie na stanowisku starszego asystenta. W pracy klinicznej zajmuje się m.in. implantologią oraz zabiegami regeneracji tkanek twardych i miękkich. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Chirurgii i Implantologii Stomatologicznej OSIS-EDI. Wieloletnie doświadczenie, ogromny spokój i wprawna ręka gwarantują poczucie bezpieczeństwa nawet podczas najbardziej wymagających i skomplikowanych zabiegów.
MAŁGORZATA MARZEC-GAWRON
MAŁGORZATA MARZEC-GAWRONspecjalista protetyki stomatologicznej
Pochodzi z rodziny lekarskiej. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, w 2012 r. ukończyła specjalizację w zakresie protetyki stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Autorka licznych publikacji naukowych. Zdobywa dodatkowe umiejętności i wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach, z zakresu protetyki stomatologicznej i nie tylko. W planowaniu leczenia zawsze uwzględni Twoje oczekiwania. Cechuje ją profesjonalizm, zaangażowanie i niezwykła pogoda ducha. Interesuje się muzyką, teatrem i podróżami.
DANIEL POSZYTEK
DANIEL POSZYTEKlekarz dentysta
Lekarz od lat związany z naszym Gabinetem. Ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny, obecnie jest w trakcie zdobywania specjalizacji z periodontologii. W HADENT zajmuje się diagnostyką i leczeniem periodontologicznym, a także wykonywaniem zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej. Zwraca dużą uwagę na poczucie komfortu i bezpieczeństwa pacjenta podczas wizyty. Profesjonalny, pracowity i życzliwy, z dumą kibicujemy mu i towarzyszymy w rozwoju i osiąganiu kolejnych celów zawodowych.
YESENYIA SYCHOWIEC
YESENYIA SYCHOWIEClekarz dentysta
Pochodzi z Ukrainy, gdzie ukończyła Medyczną Akademię Stomatologiczną. W Polsce znalazła swój drugi dom, w 2018 r. nostryfikowała dyplom lekarza dentysty. Oprócz ojczystego języka, dobrze zna polski i angielski. Zajmuje się stomatologią zachowawczą u dorosłych i dzieci. Bardzo dużą uwagę przykłada do dokładnej diagnostyki i rozmowy z pacjentem. Ceniona za profesjonalizm, zaangażowanie i empatię, szybko zjednała sobie szacunek i sympatię pacjentów oraz Koleżanek i Kolegów z Zespołu.
KATARZYNA TRZEPAŁKA
KATARZYNA TRZEPAŁKAhigienistka stomatologiczna
Dyplom higienistki stomatologicznej zdobyła w 2014 r. Uczestniczy w licznych szkoleniach i warsztatach tematycznych, dzięki czeku stale się rozwija, zdobywa wiedzę i doskonali umiejętności praktyczne. Jest niezwykle pracowita i wszechstronna: oprócz działalności w Gabinecie Higieny czynnie asystuje zarówno przy zabiegach implantologicznych, czy chirurgicznych, jak i ortodontycznych. Bardzo towarzyska, życzliwa, zawsze z uśmiechem na twarzy, jest dla nas przykładem jak doceniać życie i cieszyć się nim. Aktywnie spędza wolny czas: morsuje, uczestniczy w spływach kajakowych, spaceruje z psem.
ANNA BARYGA
ANNA BARYGAhigienistka stomatologiczna
Posiada dyplom opiekuna medycznego od 2009 r. oraz dyplom higienistki stomatologicznej zdobyty w 2017 r. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności praktyczne na szkoleniach i warsztatach z zakresu prowadzenia profesjonalnego Gabinetu Higieny, przeprowadzania zabiegów profilaktyczno-leczniczych, opieki nad pacjentami implantologicznymi, periodontologicznymi, czy ortodontycznymi. Ważna jest dla niej rozmowa i indywidualne podejście do pacjenta, którego doskonale edukuje i motywuje do utrzymania zdrowej jamy ustnej. Jest bardzo życzliwa, empatyczna i uśmiechnięta. Prywatnie lubi aktywnie spędzać czas na łonie natury, w gronie rodziny i przyjaciół.
MARTA ROSŁONIEC
MARTA ROSŁONIECasystentka stomatologiczna
Dołączyła do Zespołu HADENT w 2012 r. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w pracy z lekarzami wszystkich specjalizacji stomatologicznych. Najbardziej ceni sobie asystowanie przy zabiegach periodontologicznych, implantologicznych oraz chirurgicznych. Jest wszechstronna i doskonale zorganizowana, dlatego świetnie odnalazła się w pracy z ortodontą, protetykiem, czy przy leczeniu kanałowym pod mikroskopem. Zaangażowanie w pracę, spontaniczność i pozytywna energia sprawiają, że jest cenioną asystentką i koleżanką, dzięki której w pracy nigdy nie jest nudno. Prywatnie najwierniejsza fanka swoich synów piłkarzy, lubi aktywnie spędzać czas z bliskimi, od niedawna miłośniczka nordic walkingu.
BEATA ADAMCZYK
BEATA ADAMCZYKasystentka stomatologiczna
Jej największymi atuatmi są wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w pracy, dzięki którym znajduje rozwiązania nawet w najbardziej nieprzewidzianych sytuacjach. Specjalizuje się w asystowaniu podczas zabiegów implantologicznych, chirurgicznych oraz protetycznych. Bardzo dba o komfort pacjenta i jego poczucie bezpieczeństwa podczas wizyty. Zorganizowana, energiczna, pełna poczucia humoru – praca z nią to czysta przyjemność. Lubi spędzać czas w gronie rodziny i przyjaciół.
BEATA CIBOROWSKA
BEATA CIBOROWSKAasystentka stomatologiczna
Absolwentka Szkoły Medyczej w Otwocku na kierunku asystentka stomatologiczna, w HADENT zdobywała doświadczenie w zawodzie podczas praktyk. Jej profesjonalizm, zaangażowie w pracę oraz odpowiedzialność gwarantują wysoką jakość świadczonych usług. Na co dzień asystuje protetykowi, endodoncie oraz lekarzom stomatologii zachowawczej. Dużą uwagę przykłada do doskonałej obsługi pacjenta. Jednocześnie jest niezwykle skromna i życzliwa, zawsze można na niej polegać. Prywatnie bardzo lubi czytać książki oraz spędzać czas z rodziną i bliskimi.
ANNA PODGÓRZAK
ANNA PODGÓRZAKasystentka stomatologiczna
Ukończyła Szkołę Policealną w Warszawie na kierunku asystentka stomatologiczna. Od początku pracy zawodowej zajmowała się asystowaniem przy zabiegach ortodontycznych, obecnie w HADENT z powodzeniem pracuje z lekarzami wszystkich specjalności stomatologicznych. Ceniona za spokojny temperament, doświadczenie i profesjonalizm oraz doskonały kontakt z pacjentami. Jest bardzo pogodna, życzliwa, najbardziej ceni sobie czas spędzony w rodzinnym gronie, uwielbia spacery.
AGNIESZKA DOMAŃSKA
AGNIESZKA DOMAŃSKAasystentka stomatologiczna
Posiada bogate i różnorodne doświadczenie zawodowe, od ponad siedmiu lat związana ze stomatologią. W HADENT pracuje z lekarzami stomatologii zachowawczej i endodoncji, oraz z lekarzami stomatologii dziecięcej. Jest pogodna, cierpliwa i spokojna, cechy bardzo cenione w trakcie wizyt najmłodszych pacjentów. Chce rozwijać się w kierunku asystowania przy zabiegach implantologicznych. W czasie wolnym chodzi na siłownię, jeździ na rolkach i aktywnie spędza czas ze swoją rodziną.
MARIIA MOVCHAN
MARIIA MOVCHANasystentka stomatologiczna
Współpraca zaczęła się od praktyk zawodowych, które odbyła w naszym Gabinecie. Zaiskrzyło i została w HADENT już jako stały członek Zespołu. Niezwykle pomysłowa, zaradna, dokładna, życzliwa i uczynna – doskonale odnalazła się na swoim stanowisku, a niedługo zostanie kompetentą i wykwalifikowaną higienistką (obecnie w trakcie nauki w szkole podypomowej na kierunku higienistka stomatologiczna). Interesuje się chirurgią stomatologiczną. Prywatnie zaagnażowana w zdrowe odżywianie, wypróbowuje nowe przepisy kulinarne, lubi podróże.
MONIKA PARZYSZEK
MONIKA PARZYSZEKasystentka stomatologiczna
Absolwentka Szkoły Medyczej w Otwocku na kierunku asystentka stomatologiczna. W HADENT odbywała praktyki zawodowe i została z nami na dłużej. Pracuje przede wszystkim z lekarzami stomatologii zachowawczej i endodoncji. Chętnie podnosi swoje kwalifikacje, podejmując nowe wyzwania – obecnie kontynuuje naukę na kierunku higienistka stomatologiczna. Prywatnie interesuje się muzyką, filmem i literaturą.
MAGDALENA MYDŁOWSKA
MAGDALENA MYDŁOWSKArejestratorka medyczna / asystentka stomatologiczna
Związana z Gabinetem HADENT niemal od początku jego działalności. Uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu profesjonalnej obsługi pacjenta. Z elokwencją, zaangażowaniem i życzliwością udziela informacji, zarządza grafikiem, pomaga pacjentom w każdej sytuacji. Jest niezwykle energiczna i uśmiechnięta, dobry duch naszego Gabinetu. Kocha zwierzęta, ma niezwykłą rękę do kwiatów.
MONIKA WARCHOŁ
MONIKA WARCHOŁrejestratorka medyczna
Doskonała rejestratorka medyczna, przywiązuje ogromną wagę do profesjonalnej obsługi pacjentów. Zorganizowana, sumienna, zawsze gotowa pomóc każdemu, kto się do niej zwróci. Przekraczając próg naszego Gabinetu zostaniesz przez nią przywitany uśmiechem i życzliwym słowem. Prywanie mama dwóch córeczek, lubi czytać książki i podróżować.
MAGDALENA GRZYWACZ
MAGDALENA GRZYWACZmanager
Pracuje w HADENT od 2010 r, zajmuje się zarządzaniem procesami organizacji funkcjonowania Gabinetu, szkoleniami, od niedawna pełni również rolę Koordynatora Medycznego – nadzoruje kompleksowe plany leczenia, udziela pacjentom informacji, zarządza grafikiem. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Wszechstronna, otwarta, pogodna i życzliwa, prywatnie uwielbia rodzinne wycieczki krajoznawcze, góry, jogę i długie spacery z psem.

Bardzo polecam przychodnię Hadent. Leczę zęby u Dr. Matyszewskiego, lekarz z mega cierpliwością i spokojnym podejściem do pacjenta. Jestem z fobią do zastrzyków więc mogę stwierdzić że podejście Pana Doktora jest naprawdę rewelacyjne. Dziękuję Doktorze ): Cały personel bardzo miły i uprzejmy, szczególnie teraz w tym trudnym czasie wirusa. Bardzo Wam współczuje tych strojów „kosmity” ): w których musicie pracować dzięki czemu mam pomagacie. Życzę wytrwałości! Pozdrawiam zespół Hadent ! Trzymajcie się i leczcie nas!!! ):

Justyna
Pacjentka